zaloguj się   |   załóż konto   |   mapa strony   |

Szczep 32 Warszawskich Drużyn Harcerskich i Gromad Zuchowych KNIEJA

Jesteśmy harcerkami, zuchenkami, instruktorkami oraz harcerzami, zuchami i instruktorami Związku Harcerstwa Polskiego.

Aktualnie w szczepie działają 4 drużyny i krąg instruktorski.

 ZUCHOWE:

32 pWGZ VILLAGXO

Drużynowa sam. Katarzyna Leputa
Przyboczni: sam. Julita Przesmycka, dh. Kasia Tomasik, dh. Emil Wojtkielewicz

Gromada skupia dzieci z klas pierwszych, które nie były wcześniej zuchami

Kontakt: katarzyna.leputa@32.waw.pl, julita.przesmycka@32.waw.pl

32 WGZ ZATOKA KSIĘŻYCOWA

Drużynowa pwd. Karolina Kubicka
Przyboczni: dh. Daria Zychowicz pion. Adrianna Dąbrowska

Gromada skupia wszystkie dzieci z klas drugich oraz uczniów klas pierwszych, którzy w poprzednim roku należeli do gromady.

Kontakt: karolina.kubicka@32.waw.pl, daria.zychowicz@32.waw.pl, adrianna.dabrowska@32.waw.pl

32 WGZ BAJKOLANDIA
Drużynowa pwd. Kinga Żelechowska
Przyboczni: mł. Piotr Stempel, dh. Agnieszka Detko, dh Grzegorz Słomkowski
Przyjaciele gromady: sam. Karolina Kubicka, sam. Julita Przesmycka

Gromada skupia dzieci z klas trzecich. 

Kontakt: kinga.zelechowska@32.waw.pl, piotr.stempel@32.waw.pl

CO ROBIĄ ZUCHY?

W ciągu roku zuchy realizują cykle sprawnościowe, w czasie których bawiąc się poznają świat, poszerzają swoje umiejętności i budują system wartości.

HARCERSKĄ:

32 WDH WANTA
Drużynowy  sam. Agata Plewa
Przyboczni:  sam. Karolina Kucharska, wyw. Patryk Całun

Drużyna skupia harcerki i harcerzy z klas 4-6.

Kontakt: agata.plewa@32.waw.pl, karolina.kucharska@32.waw.pl, patryk.calun@32.waw.pl

CO ROBIĄ HARCERZE?

Każdy nowy harcerz i harcerka realizują Próbę harcerza i równolegle zdobywają stopnie  i sprawności harcerskie. Podczas zbiórek, biwaków i rajdów harcerze przez gry, rywalizację i zadania zespołowe uczą się życia w grupie, wiedzy o świecie oraz poznają wartości zawarte w Prawie i Przyrzeczeniu harcerskim.

KRĄG INSTRUKTORSKI: IGNIS

Krąg instruktorski Ignis skupia kadrę szczepu. 


Statystyki strony:

Szczegółowe statystyki